facebook tweeter youtube

 
Elżbieta Stępień

posłanka
Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelska

Ekonomistka, ukończyła Wydział Gospodarki Narodowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Doradca klienta w Deutsche Banku (2002-2009) i Banku Gospodarstwa Krajowego (2009-2010) oraz kierownik oddziału w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (2010-2013). W latach 2010-2014 radna gminy Kunice. Założycielka Towarzystwa Przyjaźni Dziecku i Rodzinie. Członkini partii Nowoczesna. Posłanka od 2015 r. (VIII kadencja), pracowała w komisji finansów publicznych, obecnie zasiada w komisji ds. kontroli państwowej (wiceprzewodnicząca) oraz łączności Polakami za granicą.
Edukacja
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Wydział Gospodarka Narodowa; specjalność: Finanse Przedsiębiorstw i Jednostki Samorządu Terytorialnego, rok ukończenia: 2002
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, ; specjalność: Finanse i Bankowość, rok ukończenia: 2000

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
2019kandydatka na posła do Parlamentu Europejskiego
okręg: Wrocław (12), lista wyborcza: Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni (3), liczba głosów: 6936 (niewybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 15.05.2019Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Choroby Parkinsona, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.04.2019Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół - Zerwij z plastikiem, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 14.03.2019Sejm RP VIII kadencji, Komisja Łączności z Polakami za Granicą, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 30.01.2019Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Infrastruktury Sportowej, sekretarz» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 05.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska - Koalicja Obywatelska, członek» źródło

Źródła

Oficjalna strona Sejmu RP


Serwis dziennik.pl

05.06.2018 – 07.06.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo geologiczne i górnicze oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2551), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.05.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Reformy Kodeksu Pracy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.04.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Prawa Własności Warstwowej, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 14.12.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Nigeryjska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 06.12.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Polskiego Czerwonego Krzyża, sekretarz» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.11.2017 – 05.12.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Polskiego Czerwonego Krzyża, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 22.11.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Afryki, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 07.07.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. wyjaśnienia afer finansowych, w szczególności KNF, SKOK, GetBack, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.06.2017 – 24.11.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół do spraw równości i sprawiedliwości społecznej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 24.05.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarna Grupa Kobiet, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.04.2017 – 14.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Komisja Polityki Senioralnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.03.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Argentyńska Grupa Parlamentarna, przewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.02.2017 – 04.07.2019Sejm RP VIII kadencji, Komisja Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 26.01.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Międzynarodowej Wymiany Kulturalnej, przewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.01.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz poprawy jakości powietrza w Polsce "Antysmogowy", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 30.11.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Australijska Grupa Parlamentarna, przewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

04.11.2016 – 25.01.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Międzynarodowej Wymiany Kulturalnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.09.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Języka Esperanto, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.07.2016 – 19.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (druk nr 629), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.06.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. przyszłości Unii Europejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.06.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Ukraińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Mongolska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Zambijska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.04.2016 – 17.01.2018Sejm RP VIII kadencji, Polska Sekcja AWEPA, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Dolnośląski Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.02.2016 – 28.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Szwajcarska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Dzieci, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Zarząd Polskiej Grupy Unii Międzyparlamentarnej, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.01.2016 – 12.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Zarząd Polskiej Grupy Unii Międzyparlamentarnej, Zarząd» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.12.2015 – 04.11.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do kontroli realizacji budżetu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 03.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. wolontariatu i organizacji pozarządowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 03.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Samorządu Terytorialnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

03.12.2015 – 21.11.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Afryki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja do Spraw Kontroli Państwowej, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Historii i Tradycji Wojska Polskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 04.11.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Finansów Publicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 17.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja do Spraw Kontroli Państwowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.11.2015 – 04.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Klub Poselski Nowoczesna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Legnica (1), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru (8), liczba głosów: 10041» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Legnica (1), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru (8), liczba głosów: 10041 (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

brak informacjiNowoczesna (dawniej: Nowoczesna Ryszarda Petru), wiceprzewodnicząca Zarządu Regionu Dolnośląskiego» źródło

Źródła

Oficjalna strona Nowoczesnej na Dolnym Śląsku


Serwis tulegnica.pl

brak informacjiNowoczesna (dawniej: Nowoczesna Ryszarda Petru), członek» źródło

Źródła

Serwis Facebook - profil Elżbiety Stępień


Serwis tulegnica.pl

od 2015Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, VIII Kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

03.2013 – 2015Alior Bank SA, bankier klienta biznesowego, Legnica» źródło

Źródła

Serwis linkedIn - profil Elżbiety Stępień


Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, VIII Kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

11.2010 – 03.2013SKOK Stefczyka, kierownik Oddziału w Jaworze, Jawor» źródło

Źródła

Serwis linkedIn - profil Elżbiety Stępień


Oświadczenie majątkowe Elżbiety Stępień dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Kunice

2010 – 2014Rada Gminy Kunice, radna, Kunice
okręg: (5), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Elżbiety Stępień (29), liczba głosów: 212» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2010kandydatka na radnego do Rady Gminy Kunice
okręg: (5), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Elżbiety Stępień (29), liczba głosów: 212 (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

05.2009 – 11.2010Bank Gospodarstwa Krajowego, doradca klienta Instytucjonalnego» źródło

Źródła

Serwis linkedIn - profil Elżbiety Stępień


Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, VIII Kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

2006 – 2016Towarzystwo Przyjaźni Dziecku i Rodzinie, współzałożyciel» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, VIII Kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

2006 – 2008TPDiR, kwestor» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, VIII Kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

03.2002 – 05.2009Deutsche Bank PBC SA, doradca klienta biznesowego» źródło

Źródła

Serwis linkedIn - profil Elżbiety Stępień


Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, VIII Kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

2000 – 2001ABG Capital, manager jednostki kredytowej» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, VIII Kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.