facebook tweeter youtube

 
Alicja Kaczorowska
Ta osoba nie odpowiedziała jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź
  • kandydatka na posłankę
    Prawo i Sprawiedliwość
  • była posłanka (data wygaśnięcia mandatu: )
Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi. Pracowała jako lekarz m.in. w Szpitalu Klinicznym Wojskowej Akademii Nauk w Łodzi oraz Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Kopernika. Stypendystka WHO na Oxfordzie. Założyła hospicjum domowe w Łodzi, jest jego kierownikiem medycznym. Członkini PiS od 2006 r., pełnomocnik ds. współpracy z organizacjami społecznymi. W 2014 r. bez sukcesu ubiegała się o mandat radnej miasta Łódź. Posłanka od grudnia 2015 r. (VIII kad.), zastąpiła Piotra Pszczółkowskiego. Zasiada w komisjach: polityki senioralnej; zdrowia oraz infrastruktury
Edukacja
Akademia Medyczna w Łodzi, Wydział Lekarski; specjalność: , rok ukończenia: 1978

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 05.07.2019Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Choroby Parkinsona, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 05.07.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Wspierania Programu Mieszkanie Plus, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.07.2018 – 11.09.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego (druk nr 2548), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 27.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw zdrowia psychicznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 20.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Izraelska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.12.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Gruzińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.06.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Boreliozy, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.06.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1533), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.06.2017 – 04.07.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1560), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 06.04.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Lwowa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.03.2017 – 21.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Indyjska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.03.2017 – 21.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Meksykańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.02.2017 – 21.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Nowozelandzka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała ds. transportu kolejowego i poczty, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała ds. transportu drogowego, drogownictwa i lotnictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.01.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Realizacji Inwestycji Środkowoeuropejskiego Centrum Logistycznego w Łodzi, przewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 15.12.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Infrastruktury, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.12.2016 – 18.01.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Realizacji Inwestycji Środkowoeuropejskiego Centrum Logistycznego w Łodzi, wnioskodawca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 30.11.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Środowisk Dzieci Wojny, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

30.11.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Realizacji Inwestycji Środkowoeuropejskiego Centrum Logistycznego w Łodzi, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. cukrzycy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 24.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Przemysłu Chemicznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.10.2016 – 07.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii wraz z autopoprawką (druki nr 812 i 812-A), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 07.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Brydża Sportowego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.09.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. regulacji rynku farmaceutycznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Cyfryzacji Szpitali i Placówek Medycznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.06.2016 – 29.11.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Środowisk Dzieci Wojny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 18.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Sprywatyzowanych Szpitali, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Polityki Senioralnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 29.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Regionalnych Rad Seniorów, wnioskodawca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.04.2016 – 22.06.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych (druk nr 432), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 22.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Osób Głuchych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.04.2016 – 21.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Hiszpańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.04.2016 – 13.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.03.2016 – 20.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Tajwański Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Chińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Organizacji Ochrony Zdrowia, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.03.2016 – 16.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 261), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.02.2016 – 21.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Chilijska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Japońska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 29.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Węgierska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 27.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 15.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 29.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Zdrowia, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.12.2015 – 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Polityki Senioralnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.12.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł (zajęła miejsce Piotra Pszczółkowskiego), Warszawa
okręg: Łódź (9), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 3589» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Łódź (9), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 3589 (niewybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2014kandydat na radnego do Rady Miasta Łodzi
okręg: (5), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (3), liczba głosów: 1292 (niewybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 2006Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Alicji Kaczorowskiej

od 2000Międzynarodowe Towarzystwo Badania i Leczenia Bólu (YASP), członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

2000 – 2004Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Salve Hospicjum Domowe, kierownik medyczny (umowa-zlecenie), Łódź» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

1998 – 2000Zakład Leczenia Bólu i Opieki Paliatywnej, p.o. ordynatora oddziału, Łódź» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

01.10.1997 – 17.05.2016"Szóstka" Alicja Kaczorowska (hospicjum domowe), właściciel, kierownik medyczny, Łódź» źródło

Źródła

Oficjalna strona Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej


Oświadczenie majątkowe Alicji Kaczorowskiej dostępne na stronie Sejmu RP


Oficjalna strona Alicji Kaczorowskiej

1997 – 2004Polskie Towarzystwo Badania Bólu, członek, Kraków» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

1995 – 2000Zakład Leczenia Bólu i Opieki Paliatywnej, starszy asystent, Łódź» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

1992 – 1995Wojskowa Akademia Medyczna, lekarz dyżurny (dyżury anestezjologiczne) w Klinice Ginekologii i Położnictwa, Łódź» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

od 1989Okręgowa Izba Lekarska, członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

1982Szpital im. dr Władysława Biegańskiego w Łodzi, młodszy asystent w Dziale Anestezjologii, Łódź» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

1982 – 1992asystent, starszy asystent w Katedrze Anestezjologii i Intensywnej Terpii, Łódź» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

1979 – 1982Zespół Opieki Zdrowotnej dla Szkół Wyższych w Łodzi, młodszy asystent, Łódź» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.