facebook tweeter youtube

 
Mieczysław Miazga
  • poseł
    Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
  • kandydat na posła
    Prawo i Sprawiedliwość
Absolwent Wyższej Szkoły Inżynieryjno-Ekonomicznej w Rzeszowie. Założyciel i prezes Zakładów Mięsnych Smak-Górno. Samorządowiec: radny miasta i gminy Sokołów Małopolski (1990-1998), radny powiatu rzeszowskiego (1998-2006), radny sejmiku woj. podkarpackiego (2006-2015). Członek PiS, Poseł od 2015 r. (VIII kadencja). Zasiada w komisjach: rolnictwa i rozwoju wsi; ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnictwa.
Edukacja
Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna, Wydział Rolnictwa; specjalność: Agrobiznes, rok ukończenia: 2008

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
12.03.2019 – 11.06.2019Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo atomowe oraz ustawy o ochronie przeciwpożarowej (druk nr 3237), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.06.2018 – 07.06.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo geologiczne i górnicze oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2551), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.05.2018 – 04.06.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o inwestycjach w zakresie terminalu regazyfikacyjnego skroplonego gazu ziemnego w Świnoujściu oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2504), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 28.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Kanadyjska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 14.12.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Nigeryjska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.05.2017 – 05.09.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o spółdzielniach rolników (druk nr 1425), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.03.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Królewskiego Miasta Sandomierza, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 22.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. rozwiązywania problemów mieszkańców "Polski powiatowo-gminnej", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Rolnictwa Ekologicznego, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Polityki Klastrowej, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.01.2017 – 08.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Rolnictwa Ekologicznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

04.10.2016 – 10.11.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych (druk nr 792), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.09.2016 – 20.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o funduszach promocji produktów rolno-spożywczych (druk nr 791), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 22.06.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół do spraw kontaktów z Królestwem Arabii Saudyjskiej, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.06.2016 – 21.06.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół do spraw kontaktów z Królestwem Arabii Saudyjskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.06.2016 – 05.09.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich (druk nr 469), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.06.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do spraw monitorowania programu zwiększenia wykorzystania polskiego białka roślinnego w paszach, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Norweska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Gruzińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw utworzenia Urzędu Bezpieczeństwa Żywności, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Szwajcarska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 29.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju Polski Wschodniej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 28.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do przygotowania projektu inicjatywy ustawodawczej w zakresie spółdzielczości rolniczej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Energii Odnawialnej, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 29.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 15.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Członków i Sympatyków Ruchu Światło-Życie, Akcji Katolickiej oraz Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Karpacki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Strażaków, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Klub Parlamentarny Prawo i Sprawidliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł
okręg: Rzeszów, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 11327» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 11.09.2015Fundacja Instytut Regionalny, członek Rady Fundacji, Rzeszów» źródło

Źródło

Serwis Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

2015kandydat na posła
okręg: Rzeszów (23), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 11327 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 26.05.2015Stowarzyszenie Wschodni Klaster Inwestycyjno-Eksportowy Carpathia Business, członek Komisji Rewizyjnej, Rzeszów» źródło

Źródło

Serwis Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

12.2014 – 2015Sejmik Województwa Podkarpackiego, Komisja Rolnictwa, Rozwoju Obszarów Wiejskich i Ochrony Środowiska, członek, Rzeszów» źródło

Źródło

Oficjalna strona Mieczysława Miazgi

12.2014 – 2015Sejmik Województwa Podkarpackiego, Komisja Rewizyjna, przewodniczący, Rzeszów» źródło

Źródło

Oficjalna strona Mieczysława Miazgi

12.2014 – 2015Sejmik Województwa Podkarpackiego, Komisja Gospodarki i Infrastruktury, członek, Rzeszów» źródło

Źródło

Oficjalna strona Mieczysława Miazgi

16.12.2014 – 2015Sejmik Województwa Podkarpackiego, radny, Rzeszów
okręg: (1), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (5), liczba głosów: 8871» źródło

Źródła

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej


StaloweMiasto.pl

2014kandydat na radnego, Rzeszów
okręg: (1), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (3), liczba głosów: 10112 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

16.07.2013 – 2014Sejmik Województwa Podkarpackiego, Komisja Rewizyjna, przewodniczący, Rzeszów» źródło

Źródło

Oficjalna strona Mieczysława Miazgi

brak informacji Klub Sportowy WKS Górnovia, przewodniczący Komisji Rewizyjnej , Górno» źródło

Źródło

Oficjalna strona Mieczysława Miazgi

2010 – 2014Sejmik Województwa Podkarpackiego, radny, Rzeszów
okręg: (1), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (5), liczba głosów: 8871» źródło

Źródła

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej


Biuletyn informacji publicznej Sejmiku Województwa Podkarpackiego

2010kandydat na radnego, Rzeszów
okręg: (1), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (5), liczba głosów: 8871 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

brak informacji Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2006 – 2010Sejmik Województwa Podkarpackiego, Komisja Współpracy z Zagranicą, Turystyki i Promocji, przewodniczący, Rzeszów» źródło

Źródło

Oficjalna strona Mieczysława Miazgi

2006 – 2010Sejmik Województwa Podkarpackiego, radny, Rzeszów
okręg: (1), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (4), liczba głosów: 8838» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2006kandydat na radnego, Rzeszów
okręg: (1), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (4), liczba głosów: 8838 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 30.04.2003Zakłąd Mięsny Smak-Górno sp. z o.o., prezes Zarządu, wspólnik, Górno» źródło

Źródło

Serwis Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

16.04.2003 – 11.09.2006Rolkomplex sp. z o.o., wspólnik, Górno» źródło

Źródło

Serwis Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

2002 – 2006Rada Powiatu Rzeszowskiego, radny, Rzeszów
okręg: (1), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Podkarpackie Forum Samorządowe (9), liczba głosów: 1017» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2002kandydat na radnego, Rzeszów
okręg: (1), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Podkarpackie Forum Samorządowe (9), liczba głosów: 1227 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

14.08.2002 – 16.03.2009Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczypospolitej, członek Zarządu Głównego» źródło

Źródło

Serwis Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

04.01.2002 – 22.05.2003Zakład Mięsny Smak-Eko Mieczysław Miazga i Wspólnicy sp. j., wspólnik, Górno» źródło

Źródło

Serwis Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

1998 – 2002Rada Powiatu Rzeszowskiego, radny, Rzeszów
okręg: (6), lista wyborcza: Akcja Wyborcza Solidarność (2), liczba głosów: 1227» źródło

Źródło

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1998kandydat na radnego, Rzeszów
okręg: (6), lista wyborcza: Akcja Wyborcza Solidarność (2), liczba głosów: 1227 (wybrany)» źródło

Źródło

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1994 – 1998Zarząd Miasta Sokołowa Małopolskiego, członek, Sokołów Małopolski» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmiku Województwa Podkarpackiego

1994 – 1998Zarząd Miasta Sokołowa Małopolskiego, członek, Sokołów Małopolski» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmiku Województwa Podkarpackiego

1994 – 1998Rada Gminy Sokołowa Małopolskiego, radny, Sokołów Małopolski» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmiku Województwa Podkarpackiego

1994 – 1998Rada Miasta Sokołowa Małopolskiego, radny, Sokołów Małopolski» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmiku Województwa Podkarpackiego

1994kandydat na radnego gminy, Sokołów Małopolski (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmiku Województwa Podkarpackiego

1994kandydat na radnego miasta, Sokołów Małopolski (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmiku Województwa Podkarpackiego

1990 – 1994Zarząd Miasta Sokołowa Małopolskiego, członek, Sokołów Małopolski» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmiku Województwa Podkarpackiego

1990 – 1994Zarząd Gminy Sokołowa Małopolskiego, członek, Sokołów Małopolski» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmiku Województwa Podkarpackiego

1990 – 1994Rada Miasta Sokołowa Małopolskiego, radny, Sokołów Małopolski» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmiku Województwa Podkarpackiego

1990 – 1994Rada Gminy Sokołowa Małopolskiego, radny, Sokołów Małopolski» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmiku Województwa Podkarpackiego

1990kandydat na radnego gminy, Sokołów Małopolski (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmiku Województwa Podkarpackiego

1990kandydat na radnego miasta, Sokołów Małopolski (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.