facebook tweeter youtube

 
Rafał Weber
  • poseł
    Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
  • były poseł (data wygaśnięcia mandatu: )
Absolwent prawa na Wyższej Szkole Prawa i Administracji. Pracował w biurze posła do PE Tomasza Poręby (2009-2014) i w biurze senatorskim Janiny Sagatowskiej (2013-2014). W 2014 r. został wicedyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu. W l. 2010-2015 radny Stalowej Woli. Poseł od 2015 r. (VIII-IX kadencja), zasiadał w komisjach: infrastruktury i obrony narodowej. Od 4 kwietnia 2019 r. sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury.
Edukacja
Wyższa Szkoła Prawa i Administracji, Wydział Prawa i Administracji; specjalność: Prawo i administracja, rok ukończenia: 2007

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 28.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Królewskiego Miasta Sandomierza, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół Strażaków, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół Karpacki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.11.2019Sejm RP IX kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2019Sejm RP IX kadencji, poseł
okręg: Rzeszów (23), lista wyborcza: KW Prawo i Sprawiedliwość (2), liczba głosów: 26746» źródło

Źródła

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej


Oficjalna strona Sejmu RP

2019 – 13.10.2019kandydat na posła
okręg: Rzeszów (23), lista wyborcza: KW Prawo i Sprawiedliwość (2), liczba głosów: 26746 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 04.04.2019Ministerstwo Infrastruktury, sekretarz stanu» źródło

Źródła

Serwis Gazety Wyborczej


Oficjalna strona Ministerstwa Infrastruktury

13.09.2018 – 01.10.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o urzędzie Ministra Obrony Narodowej oraz ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej (druk nr 2786), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.06.2018 – 21.06.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (druk nr 2505), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 14.12.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Nigeryjska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.12.2017 – 06.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia senackiego projektu ustawy o zmianie ustawy o kierujących pojazdami (druk nr 1714), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.09.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Lotników Polskich, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.06.2017 – 11.10.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1543), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.06.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1543), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.05.2017 – 01.10.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o transporcie drogowym (druk nr 819), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.03.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Królewskiego Miasta Sandomierza, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.02.2017 – 04.04.2019Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała ds. monitorowania wykorzystania funduszy Unii Europejskiej w zakresie infrastruktury, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.02.2017 – 04.04.2019Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała ds. transportu kolejowego i poczty, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.02.2017 – 04.04.2019Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała ds. transportu drogowego, drogownictwa i lotnictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 03.11.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Reindustrializacji Polski, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.06.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Budowy Drogi Ekspresowej S74, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Wspierania Przedsiębiorców Poszkodowanych w Outsourcingu Pracowniczym przez organy administracji państwowej RP oraz Poszkodowanych przez SKOK Wołomin, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Estońska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.03.2016 – 30.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych (druk nr 315), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Chińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Azerbejdżańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Słoweńska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.01.2016 – 04.04.2019Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała ds. budżetu, finansów oraz struktury Sił Zbrojnych RP, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.01.2016 – 04.04.2019Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała ds. polskiego przemysłu obronnego oraz modernizacji technicznej Sił Zbrojnych RP, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.01.2016 – 04.04.2019Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała ds. społecznych w wojsku, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.01.2016 – 04.04.2019Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała ds. współpracy z zagranicą i NATO, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Karpacki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.11.2015Stowarzyszenie Miast Centralnego Okręgu Przemysłowego, członek Komisji Rewizyjnej, Pionki» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

od 17.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Strażaków, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 04.04.2019Sejm RP VIII kadencji, Komisja Infrastruktury, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 04.04.2019Sejm RP VIII kadencji, Komisja Obrony Narodowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 04.04.2019Sejm RP VIII kadencji, Komisja Infrastruktury, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 04.04.2019Sejm RP VIII kadencji, Komisja Obrony Narodowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.11.2015 – 12.11.2019Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.11.2015 – 12.11.2019Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Rzeszów (23), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 17359» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Rzeszów (23), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 17359 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2014 – 11.2015Rada Miasta Stalowej Woli, przewodniczący, Stalowa Wola» źródło

Źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Stalowa Wola

2014 – 11.2015Rada Miasta Stalowej Woli, radny, Stalowa Wola
okręg: (21), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (3), liczba głosów: 380» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2014kandydat na radnego do Rady Miasta Stalowej Woli
okręg: (21), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (3), liczba głosów: 380 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

10.07.2014 – brak informacji Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu, zastępca dyrektora, Tarnobrzeg» źródło

Źródło

Oficjalna strona Rafała Webera

2013 – 2014Biuro senator RP Janiny Sagatowskiej, dyrektor, Stalowa Wola» źródło

Źródło

Oficjalna strona Rafała Webera

2013Ruch Społeczny Kocham Stalową Wolę, współinicjator» źródło

Źródła

Oficjalna strona Rafała Webera


Oficjalna strona Ruchu Społecznego Kocham Stalową Wolę

2014 – 2015Rada Miasta Stalowej Woli, Komisja Budżetu i Finansów, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Rafała Webera

2014 – 2015Rada Miasta Stalowej Woli, Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Rafała Webera

2010 – 2014Rada Miasta Stalowej Woli, Komisja Inicjatyw Gospodarczych, Rozwoju i Promocji Miasta, członek» źródło

Źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Stalowa Wola

2010 – 2014Rada Miasta Stalowej Woli, Komisja Oświaty, Kultury i Sportu, członek» źródło

Źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Stalowa Wola

2010 – 2014Rada Miasta Stalowej Woli, Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, członek» źródło

Źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Stalowa Wola

2010 – 2014Rada Miasta Stalowej Woli, radny, Stalowa Wola
okręg: (2), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (5), liczba głosów: 292» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2010kandydat na radnego do Rady Miasta Stalowej Woli
okręg: (2), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (5), liczba głosów: 292 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

28.04.2010 – 13.05.2015Fine Food sp. z o.o. (dawniej: Nowe Media Regionalne sp. z o.o.), wspólnik, Stalowa Wola» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

2009 – 2014Biuro posła do Parlamentu Europejskiego Tomasza Poręby, dyrektor, Stalowa Wola» źródło

Źródło

Serwis wybierzpis.org.pl

2008 – 2009asystent posła Antoniego Błądka» źródło

Źródło

Serwis wybierzpis.org.pl

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.