facebook tweeter youtube

 
Jarosław Gonciarz
Polityk nie odpowiedział jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź
  • poseł
  • kandydat na posła
    Prawo i Sprawiedliwość
  • były poseł (data wygaśnięcia mandatu: )
Ukończył Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych oraz Policealne Studium Informatyczne. Zatrudniony w Kompanii Węglowej S.A. w dziale Strategii i Analiz Projektów IT. Samorządowiec: radny miasta Gliwice w l. 2010-2015. Członek PiS. Poseł od 2015 r. (VIII kadencja), zasiada w komisjach: cyfryzacji, innowacyjności i nowoczesnych technologii; gospodarki i rozwoju.
Edukacja
Policealne Studium Informatyczne, ; specjalność: , rok ukończenia: 1995
Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych, ; specjalność: , rok ukończenia: 1989

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
2019kandydat na posła
okręg: Katowice (29), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (2), liczba głosów: 8980 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2018kandydat na prezydenta Gliwic
okręg: Gliwice, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, liczba głosów: 13490 (niewybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

06.06.2018 – 21.06.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (druk nr 2505), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.05.2018 – 16.07.2019Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia senackiego projektu ustawy o przeciwdziałaniu marnowaniu żywności (druk nr 2431), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.04.2018 – 08.05.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o wspieraniu nowych inwestycji (druk nr 2307), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 27.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Izraelska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.02.2018 – 20.03.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2229), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 24.05.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw polityki rozwoju inteligentnych miast i elektromobilności, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 24.04.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Polskiej Szermierki, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.01.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Słowacka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.06.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Brytyjska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Lotnictwa, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 28.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Śląska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 28.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Górnictwa i Energii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 28.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wsparcia Polskiego Przemysłu Obronnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Hiszpańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polska-Stany Zjednoczone Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Cyfryzacji, Innowacyjności, IT i High-Tech, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Gospodarki i Rozwoju, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Gliwice (29), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 4884» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Gliwice (29), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 4884 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2014 – 05.11.2015Rada Miasta Gliwce, Komisja Bezpieczeństwa i Ochrony Środowiska, członek» źródło

Źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Gliwicach

2014 – 05.11.2015Rada Miasta Gliwice, radny (wygaśnięcie mandatu - wybór na posła na Sejm RP), Gliwice
okręg: (3), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (3), liczba głosów: 618» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2014kandydat na radnego do Rady Miasta Gliwice
okręg: (3), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (3), liczba głosów: 618 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2010 – 2014Rada Miasta Gliwice, Komisja Rozwoju Miasta i Inwestycji, wiceprzewodniczący, Gliwice» źródło

Źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Gliwicach

2010 – 2014Rada Miasta Gliwice, radny, Gliwice
okręg: (3), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (5), liczba głosów: 596» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2010kandydat na radnego do Rady Miasta Gliwice
okręg: (3), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (5), liczba głosów: 596 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

brak informacjiKompania Węglowa SA Oddział Zakład Informatyki i Telekomunikacji, starszy informatyk w dziale strategii i analiz projektów IT» źródło

Źródło

Oświadczenie majątkowe Jarosława Gonciarza z 2015 r.

od 2006Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

1989 – 2009Kopalnia Węgla Kamiennego Sośnica, koordynator ds. teleinformatyki, Gliwice» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.