facebook tweeter youtube

 
Dariusz Starzycki
Polityk nie odpowiedział jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź

Ta osoba nie pełni aktualnie wybieralnej funkcji publicznej. Funkcje pełnione w przeszłości:

poseł do Sejmu 8. kadencji (data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-21)

Ta osoba nie pełni już wybieralnej funkcji publicznej i jej biografia nie jest aktualizowana.
Absolwent historii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, ukończył również studia podyplomowe z zarządzania i marketingu oraz studia menadżerskie. Urzędnik samorządowy: w 2008 r. został zastępcą prezydenta Jaworzna, był m.in. sekretarzem i naczelnikiem biura prezydenta miasta w Jaworznie, pracował w starostwie powiatowym w Chrzanowie oraz urzędzie miasta w Trzebini. Wiceprezes Stowarzyszenia „Jaworzno Moje Miasto”. Członek PiS, przewodniczący struktur w Jaworznie. Poseł od 2015 r. (VIII kadencja), zasiada w komisjach: samorządu terytorialnego i polityki regionalnej; cyfryzacji, innowacyjności i nowoczesnych technologii oraz komisji nadzwyczajnej ds. deregulacji.
Edukacja
Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Nauk Społecznych; specjalność: Historia, rok ukończenia: 1998
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, ; specjalność: Studia Menadżerskie, rok ukończenia: 2010
Akademia Ekonomiczna w Katowicach, ; specjalność: Zarządzanie i Marketing, rok ukończenia: 2000

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
07.02.2018 – 21.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Izraelska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.09.2017 – 21.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Lotników Polskich, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.05.2017 – 21.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw polityki rozwoju inteligentnych miast i elektromobilności, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.04.2017 – 21.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Egipska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.10.2016 – 21.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.06.2016 – 21.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Komisja Nadzwyczajna do spraw deregulacji, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.06.2016 – 21.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Dziedzictwa Świętego Jana Pawła II, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.04.2016 – 21.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Hiszpańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.04.2016 – 21.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Słowacka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.03.2016 – 21.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Górnictwa i Energii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.03.2016 – 21.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Tajwański Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.02.2016 – 21.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała ds. ustroju samorządu terytorialnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.01.2016 – 21.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół "Posłowie dla Śląska i Zagłębia", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.12.2015 – 21.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Strażaków, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.12.2015 – 21.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała ds. polityki regionalnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

02.12.2015 – 21.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Komisja Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 21.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Komisja Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Sosnowiec (32), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 9039» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Sosnowiec (32), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 9039 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2014kandydat na radnego do Rady Miasta Jaworzna (nie objął mandatu), Jaworzno
okręg: (1), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (3), liczba głosów: 856 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2013 – brak informacji Stowarzyszenie Jaworzno Moje Miasto, wiceprezes, Jaworzno» źródło

Źródło

Oficjalna strona Stowarzyszenia Jaworzno Moje Miasto

od 14.08.2012Prawo i Sprawiedliwość w Jaworznie, przewodniczący Zarządu, Jaworzno» źródło

Źródło

Oficjalna strona partii Prawo i Sprawiedliwość w Jaworznie

brak informacji Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP, członek Zarządu Miejskiego, Jaworzno» źródło

Źródło

Oficjalna strona Dariusza Starzyckiego

2010kandydat na radnego do Rady Miasta Jaworzna (nie objął mandatu)
okręg: (2), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (5), liczba głosów: 522 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

brak informacji Ochotnicza Straż Pożarna Osiedle Stałe w Jaworznie, członek, Jaworzno» źródło

Źródło

Oficjalna strona Dariusza Starzyckiego

2008 – 28.10.2015Urząd Miejski w Jaworznie, zastępca prezydenta miasta, Jaworzno» źródło

Źródło

Oficjalna strona Dariusza Starzyckiego

2007 – brak informacji Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie, przewodniczący Rady Społecznej, Jaworzno» źródło

Źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Jaworznie

31.01.2005 – 23.12.2015Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej, Jaworzno» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

29.10.2004 – 10.03.2016Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej, Jaworzno» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

2004 – 2008Urząd Miejski w Jaworznie, sekretarz miasta, Jaworzno» źródło

Źródło

Oficjalna strona Dariusza Starzyckiego

15.11.2003 – 31.01.2005Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej, Jaworzno» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

2002 – 2004Urząd Miejski w Jaworznie, naczelnik biura prezydenta miasta , Jaworzno» źródło

Źródło

Oficjalna strona Dariusza Starzyckiego

1999 – 2002Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, dyrektor Wydziału, Chrzanów» źródło

Źródło

Oficjalna strona Dariusza Starzyckiego

1995 – 1999Urząd Miejski w Trzebini, urzędnik, Trzebnia» źródło

Źródło

Oficjalna strona Dariusza Starzyckiego

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.