facebook tweeter youtube

 
Robert Warwas
Polityk nie odpowiedział jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź
  • poseł
    Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
  • kandydat na posła
    Prawo i Sprawiedliwość
  • były poseł (data wygaśnięcia mandatu: )
Absolwent politologii na Uniwersytecie Śląskim oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa gospodarczego i handlowego. Jest członkiem Towarzystwa Pamięci Henryka Glassa „Chudego Wilka” Wilki oraz wiceprezesem Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich im. ks. Grzegorza Augustynika. W l. 2003-2005 prowadził biuro interwencyjne bezpłatnej pomocy prawnej, od 2009 r. prowadził serwis informacyjny Dąbrowy Górniczej. Specjalista ds. administracyjnych w Tauron Polska Energia. Radny miasta Dąbrowa Górnicza (2014-2015). Poseł od 2015 r. (VIII kadencja), zasiada w komisjach: ds. petycji oraz polityki społecznej i rodziny.
Edukacja
Uniwersytet Śląski, Wydział Prawa i Administracji; specjalność: Prawo gospodarcze i handlowe, rok ukończenia: 2009
Uniwersytet Śląski, Wydział Nauk Społecznych; specjalność: Politologia, rok ukończenia: 2002

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 16.01.2020Sejm RP IX kadencji, Komisja Polityki Społecznej i Rodziny, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.12.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Energetyki, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.12.2019Sejm RP IX kadencji, Komisja Infrastruktury, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.12.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Dziedzictwa Świętego Jana Pawła II, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół Strażaków, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Piłki Siatkowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Gospodarki Odpadami, Recyklingu i Rozwoju Gospodarki Cieplnej "Ciepło 2.0", przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Województwa Śląskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Młodzieżowych Rad przy Jednostkach Samorządu Terytorialnego, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.11.2019 – 11.12.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Energetyki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 20.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju Kół Gospodyń Wiejskich i Miejskich, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 20.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Rozwiązywania Problemów Mieszkańców "Polski Powiatowo-Gminnej", wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Nordic Walkingu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół Sportowy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Chorób Rzadkich, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Podiatrii, Podologii i Kosmetologii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.11.2019Sejm RP IX kadencji, Komisja do Spraw Petycji, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.11.2019 – 16.01.2020Sejm RP IX kadencji, Komisja Polityki Społecznej i Rodziny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.11.2019 – 20.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Młodzieżowych Rad przy Jednostkach Samorządu Terytorialnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 22.02.2019Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Rozwoju Kół Gospodyń Wiejskich i Miejskich, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2018kandydat na prezydenta Dąbrowy Górniczej
okręg: Dąbrowa Górnicza, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, liczba głosów: 12967 (niewybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 04.07.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Czarnogórska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 03.07.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. ekonomii i przedsiębiorczości społecznej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 14.12.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Nigeryjska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.09.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Lotników Polskich, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 26.01.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. rozwiązywania problemów mieszkańców "Polski powiatowo-gminnej", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.01.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Wspierania Przedsiębiorców Poszkodowanych w Outsourcingu Pracowniczym przez organy administracji państwowej RP oraz Poszkodowanych przez SKOK Wołomin, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 04.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Tenisa Stołowego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Młodzieżowych Rad przy Jednostkach Samorządu Terytorialnego, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.04.2016 – 10.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Młodzieżowych Rad przy Jednostkach Samorządu Terytorialnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Hiszpańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół "Posłowie dla Śląska i Zagłębia", wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Dziedzictwa Świętego Jana Pawła II, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Tajwański Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Turecka Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Miast Polskich, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 28.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Energetyki, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.01.2016 – 13.06.2019Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw kształcenia zawodowego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.01.2016 – 16.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół "Posłowie dla Śląska i Zagłębia", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 15.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Strażaków, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 15.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. wolontariatu i organizacji pozarządowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 15.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Osób Niepełnosprawnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 15.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw polityki społecznej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Siatkówki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Polityki Społecznej i Rodziny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja do Spraw Petycji, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 13.06.2019Sejm RP VIII kadencji, Komisja Edukacji, Nauki i Młodzieży, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Sosnowiec (32), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 11998» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Sosnowiec (32), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 11998 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2014 – 2015Rada Miasta Dąbrowy Górniczej, radny (wygaśnięcie mandatu - wybór na posła na Sejm RP), Dąbrowa Górnicza
okręg: (1), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (3), liczba głosów: 659» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2014kandydat na radnego do Rady Miasta Dąbrowy Górniczej
okręg: (1), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (3), liczba głosów: 659 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2011kandydat na posła
okręg: Sosnowiec (32), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 4535 (niewybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 2011Stowarzyszenie Dąbrowiak 2011, członek Zarządu» źródło

Źródło

Oficjalna strona Stowarzyszenia Dąbrowiak 2011

2010kandydat na radnego do Rady Miasta Dąbrowy Górniczej
okręg: (1), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (5), liczba głosów: 652 (niewybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

brak informacji Towarzystwo Pamięci Henryka Glassa „ Chudego Wilka – WILKI”, członek» źródło

Źródło

Serwis Facebook - oficjalny profil Roberta Warwasa

brak informacji Stowarzyszenie Robotników Chrześcijańskich im. ks. Grzegorza Augustynika, wiceprezes» źródło
07.2007 – brak informacji Tauron Polska Energia SA, specjalista ds. administracyjnych» źródło

Źródła

Oświadczenie majątkowe Roberta Warwasa na oficjalnej stronie Sejmu RP


Serwis Facebook - profil prywatny Roberta Warwasa

od 2007Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność” w Tauron Polska Energia SA, wiceprzewodniczący zakładowej organizacji związkowej» źródło

Źródło

Strona www.solidarnoscfiat.pl

2005 – 20057Biuro Poselskie Jacka Kościelniaka, dyrektor» źródło

Źródło

Strona www.solidarnoscfiat.pl

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.