facebook tweeter youtube

 
Michał Braun

kandydat na posła
Koalicja Obywatelska

Obietnice

Pomóż nam uzupełnić bazę obietnic wyborczych — dodaj kolejną obietnicę!

 
 
Czyste powietrze

W Kielcach odbyła się ważna debata o smogu. Przestawiłem 6 postulatów walki o czyste powietrze: 1⃣Wprowadzenie zmian w programie wymiany pieców w Kielcach – zwiększenie kwoty dotacji i objęcie programem także montaż kotłów, 2⃣Inwestycja w wymianę kotłów węglowych w budynkach zarządzanych przez MZB, 3⃣Włączenie się w zabieganie o jak najwyższy budżet z Unii Europejskiej na walkę ze smogiem, 4⃣Uchwalenie całościowych planów zagospodarowania miasta uwzględniających korytarze napowietrzające (nie wolno ich dalej zabudowywać!) i wyprowadzanie ruchu ciężarówek poza miasta, 5⃣Lobbowanie za skuteczną uchwałą antysmogową i odchodzeniem od użycia węgla w Polsce, 6⃣Zakup smogowozu i większa skuteczność egzekwowania przestrzegania prawa.

Źródło: www.facebook.com

wrzesień 2019

 
Program walki z rakiem

To co jest myślą przewodnią mojej kampanii to kilka elementów: to kwestie związane z walką z rakiem. Członkowie mojej rodziny byli dotknięci tą śmiertelną chorobą i to jest rzecz z którą idę do tych wyborów. […] Potrzebujemy Ogólnopolskiego Programu Walki z Rakiem. Tak byśmy przestali się bać, że dotknie nas ta śmiertelna choroba.

Źródło: tkn24.pl

wrzesień 2019

Dodaj obietnicę

Politycy często stwierdzają, że coś powinno być zrobione albo wskazują ważne cele i priorytety. Uważamy, że jeśli kandydat na publiczne stanowisko lub urzędujący polityk publicznie określa cele konieczne do zrealizowania, my jako wyborcy mamy prawo oczekiwać, że podejmie jakieś działania, żeby je osiągnąć. Dlatego zbieramy publiczne deklaracje i priorytety polityków.

Poniżej możesz dodać cytat, link do filmu na Youtube lub plik (zdjęcie lub pdf), który zawiera deklarację danego polityka. Dodana przez Ciebie obietnica najpierw trafi do naszego zespołu. Zanim zostanie wyświetlona, zweryfikujemy ją i przyporządkujemy do kategorii tematycznej.

Tytuł
(np. Obwodnica Nowego Jorku)
Cytat
Link
(źródło cytatu lub link do filmu na Youtube)
Plik
Autor zdjęcia/filmu

Dodane przez
(np. imię, nick)
E-mail
(jeśli chcesz otrzymywać od nas powiadomienia i newsletter, wpisz tutaj swój adres mailowy)
 
 
 
 
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.