facebook tweeter youtube

 
Andrzej Kobylarz

Ta osoba nie pełni aktualnie wybieralnej funkcji publicznej. Funkcje pełnione w przeszłości:

poseł do Sejmu 8. kadencji

Ta osoba nie pełni już wybieralnej funkcji publicznej i jej biografia nie jest aktualizowana.
Ukończył zasadniczą szkołę zawodową Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Gdańsku. Mechanik i przedsiębiorca: od 2007 r. do 2017 r. prezes zarządu firmy Bafo zajmującej się sprzedażą hurtową zboża, nasion i pasz; dalej pełni funkcję wspólnika w tej firmie; od 2007 do 2016 r. prezes zarządu Stoczni Elbląg. Poseł od 2015 r. (VIII kadencja), zasiada w komisji gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej oraz w komisji infrastruktury.
Edukacja
WPK Gdańsk, ; specjalność: , rok ukończenia: 1983

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
2019kandydat na posła do Parlamentu Europejskiego
okręg: Gdańsk (1), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15 (6), liczba głosów: 8285 (niewybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 20.02.2019Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Iracka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 05.07.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Wspierania Programu Mieszkanie Plus, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.05.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Libańska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.05.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Libańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.01.2018 – 06.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o finansowym wsparciu tworzenia lokali socjalnych, mieszkań chronionych, noclegowni i domów dla bezdomnych, ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2192), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.01.2018 – 06.03.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia komisyjnego projektu ustawy o zmianie ustawy o kierujących pojazdami (druk nr 2090), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 15.12.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Białoruska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.12.2017 – 06.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia senackiego projektu ustawy o zmianie ustawy o kierujących pojazdami (druk nr 1714), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 24.11.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Polskiego Czerwonego Krzyża, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.11.2017 – 30.11.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o drogach publicznych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2048), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.10.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. wspierania wymiany gospodarczej i kulturalnej pomiędzy Rzeczpospolita Polską i Republiką Korei, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.09.2017Bafo Sp. z o.o., wspólnik, Gdańsk» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

07.06.2017 – 04.07.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1560), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.05.2017 – 01.10.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o transporcie drogowym (druk nr 819), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała ds. transportu drogowego, drogownictwa i lotnictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 01.12.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Dialogu Międzykulturowego i Międzyreligijnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 22.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Ochotniczej Straży Pożarnej i Ochrony Przeciwpożarowej, sekretarz» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 22.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wsparcia Rolników i Producentów Żywności, sekretarz» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. marihuany medycznej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 06.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół "Dobro dziecka jako cel najwyższy", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 29.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Infrastruktury, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 27.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz wprowadzenia Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Ameryki Środkowej i Karaibów, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Warmińsko-Mazurski Zespół Parlamentarny, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Chińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.02.2016 – 16.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Warmińsko-Mazurski Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.02.2016 – 10.05.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju Infrastruktury Transportowej i Przemysłu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 29.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Narodowego Programu Rewitalizacji, Rozwoju i Wykorzystania Potencjału Gospodarczego Polskich Rzek, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Klub Poselski Kukiz'15, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Elbląg (34), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15 (7), liczba głosów: 5168» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Elbląg (34), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15 (7), liczba głosów: 5168 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2014kandydat na radnego do Rady Gminy Trąbek Wielkich
okręg: (4), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców SDM (14), liczba głosów: 105 (niewybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2013 – 2014Elmorport Elbląg, prezes zarządu» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

2011 – 2015LKS Orzeł Trąbki Wielkie, prezes» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

2010kandydat na radnego do Rady Gminy Trąbek Wielkich
okręg: (4), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Twój Wybór - Twoja Przyszłość (21), liczba głosów: 60 (niewybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

09.04.2008 – 07.11.2016Stocznia Elbląg Sp. z o.o., wspólnik, Elbląg» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

17.10.2007 – 16.09.2017Bafo Sp. z o.o., prezes zarządu, wspólnik, Gdańsk» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

22.02.2007 – 07.11.2016Stocznia Elbląg Sp. z o.o., prezes zarządu, Elbląg» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

2007 – 2013KWM Energia Gdańsk, prezes zarządu» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

2005 – 2007KWM Energia Gdańsk, mechanik» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

1992 – 2005Transrem Gdańsk, mechanik» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

1987 – 1992ORB LP Gdańsk, mechanik» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencja - przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2016

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.