facebook tweeter youtube

 
Marcin Kulasek

poseł
Koalicyjny Klub Parlamentarny Lewicy (Razem, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Wiosna Roberta Biedronia)

Członek SLD. Uzyskał doktorat na Wydziałe Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. W latach 2002-2004 asystent wojewody województwa warmińsko-mazurskiego. Od 2007 r. sekretarz warmińsko-mazurskiej rady wojewódzkiej Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Od 2014 r. radny Sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego.

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 15.05.2020Sejm RP IX kadencji, Poselski Zespół Ludowych Zespołów Sportowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.02.2020Sejm RP IX kadencji, Delegacja Parlamentarna Grupa ds. Przestrzeni Kosmicznej, Przedstawiciele» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.01.2020Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Edukacji Seksualnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 22.01.2020Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Polskiej Branży Ziemniaczanej, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.01.2020Sejm RP IX kadencji, Delegacja Sejmu i Senatu RP do Zgromadzenia Parlamentarnego NATO, Zastępcy Przedstawicieli» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.01.2020Sejm RP IX kadencji, Podkomisja stała do spraw nauki i szkolnictwa wyższego, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.01.2020Sejm RP IX kadencji, Warmińsko-Mazurski Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.01.2020Sejm RP IX kadencji, Podkomisja stała do spraw młodzieży, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.01.2020 – 09.01.2020Sejm RP IX kadencji, Podkomisja stała do spraw nauki i szkolnictwa wyższego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 20.12.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół Byłych Działaczy Ruchu Studenckiego "Ordynacka", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.12.2019Sejm RP IX kadencji, Podkomisja stała do spraw bezpieczeństwa żywności i eliminowania nieuczciwych praktyk w obrocie żywnością, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 26.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Zaopatrzenia Emerytalnego Funkcjonariuszy i Żołnierzy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół Strażaków, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Miast, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.11.2019Sejm RP IX kadencji, Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.11.2019Sejm RP IX kadencji, Komisja Edukacji, Nauki i Młodzieży, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.