facebook tweeter youtube

 
Joanna Mihułka
Ta osoba nie odpowiedziała jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź

posłanka
Koło Poselskie TERAZ!

Ekonomistka, ekspertka ds. edukacji, ukończyła zarządzanie na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz studia podyplomowe - Akademia Trenera w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. W l. 2001-2007 pracowała jako menadżer. Do października 2015 r. kanclerz Collegium Da Vinci. Związana z Polską Izbą Firm Szkoleniowych, Wielkopolskim Związkiem Pracodawców Lewiatan, klastrem ITSynergy Wielkopolska (członkini organów zarządzających), Fundacją Liderek Biznesu (liderka w Wielkopolsce oraz członkini rady programowej). Członkini partii Nowoczesna, wiceprzewodnicząca partii. Posłanka od 2015 r. (VIII kadencja), pracuje w komisjach: edukacji, nauki i młodzieży oraz ds. deregulacji.
Edukacja
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Wydział Zarządzania; specjalność: Handel Międzynarodowy, rok ukończenia: 2002
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, ; specjalność: Akademia Trenera, rok ukończenia: 2007

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 20.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Koło Poselskie TERAZ!, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.06.2018 – 20.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Koło Poselskie Liberalno-Społeczni, członek» źródło

Źródła

Oficjalna strona Sejmu RP


Portal Informacyjny tvn24

09.05.2018 – 15.06.2018Sejm RP VIII kadencji, poseł niezrzeszony» źródło

Źródła

Oficjalna strona Sejmu RP


Gazeta.pl

26.01.2018 – 22.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o Sieci Badawczej: Łukasiewicz (druk nr 2148), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 01.12.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Przyszłości Edukacji, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 20.06.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Monitorowania Przestrzegania Praw Człowieka i Obywatela, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.06.2017 – 22.06.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (druk nr 1550), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 06.06.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół do spraw równości i sprawiedliwości społecznej, przewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.05.2017 – 08.06.2017Sejm RP VIII kadencji, Komisja Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 24.05.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. programu "Aktywna Rodzina", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.03.2017 – 07.04.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o stopniach naukowych i tytule naukowym oraz o stopniach i tytule w zakresie sztuki oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1287), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2016 – 22.06.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Mediów Publicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 07.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Szwedzka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.06.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. przyszłości Unii Europejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.06.2016 – 06.06.2018Sejm RP VIII kadencji, Komisja Nadzwyczajna do spraw deregulacji, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Singapurska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

30.03.2016 – 10.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o instytutach badawczych (druk nr 292), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.03.2016 – 09.05.2018Nowoczesna (dawniej: Nowoczesna Ryszarda Petru), wiceprzewodnicząca» źródło

Źródła

Serwis 300polityka.pl


Gazeta.pl

od 27.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw ekonomiki edukacji i nauki, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.01.2016 – 27.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw ekonomiki edukacji i nauki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

brak informacjiNowoczesna (dawniej: Nowoczesna Ryszarda Petru), członek Zarządu» źródło

Źródła

Biuletyn Informacji Publicznej Nowoczesnej Ryszarda Petru


Gazeta.pl

od 25.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarna Grupa Kobiet, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Edukacji, Nauki i Młodzieży, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Poznań (39), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru (8), liczba głosów: 35202» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

12.11.2015 – 09.05.2018Sejm RP VIII kadencji, Klub Poselski Nowoczesna, członek» źródło

Źródła

Oficjalna strona Sejmu RP


Gazeta.pl

2015kandydat na posła
okręg: Poznań (39), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru (8), liczba głosów: 35202 (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

19.03.2014 – 12.02.2016Fundacja Studentów i Absolwentów Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, członek Rady Fundacji, Poznań» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

06.02.2013 – 07.04.2015własna działalność gospodarcza, właściciel, Poznań» źródło

Źródło

Centralna Ewidencja i Informacja Działalności Gospodarczej

02.2013 – 09.2015Collegium Da Vinci, kanclerz, Poznań» źródło

Źródło

Serwis LinkedIn - profil Joanny Schmidt

17.05.2010 – 24.09.2010Polska Izba Firm Szkoleniowych, członek Zarządu, Poznań» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

03.12.2009 – 10.09.2015Iber.pl sp. z o.o., prokurent, Poznań» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

03.12.2009 – 11.04.2013Iber.pl sp. z o.o., wspólnik, Poznań» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

2009 – 2010Polska Izba Firm Szkoleniowych, członek Zarządu, Warszawa» źródło

Źródło

Serwis miastopoznaj.pl

brak informacjiFundacja Liderek Biznesu, członek Rady Programowej» źródło

Źródło

Serwis facebook - profil Joanny Schmidt

brak informacjiKlaster IT Synergy Wielkopolska, członek Zarządu» źródło

Źródło

Serwis LinkedIn - profil Joanny Schmidt

brak informacjiWielkopolski Związek Pracodawców, członek, Poznań» źródło

Źródło

Serwis LinkedIn - profil Joanny Schmidt

07.12.2007 – 17.11.2015Edustacja.pl sp. z o.o., prokurent, wspólnik, Poznań» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

14.03.2006 – 04.12.2015Toc Schmidt Institute sp. z o.o. (dawniej: Vento Consulting sp. z o.o.), wspólnik, Poznań» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

od 14.03.2006Stowarzyszenie Inicjatywa Rozwoju Przedsiębioroczości, członek Komisji Rewizyjnej, Poznań» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

2000 – 2007Mol sp. z o.o, dyrektor eksportu, Suchy Las» źródło

Źródła

Serwis gloswielkopolski.pl


Serwis facebook - profil Joanny Schmidt

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.