facebook tweeter youtube

 
Piotr Misiło
  • poseł
    Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelska
  • kandydat na posła
    Koalicja Obywatelska
Ukończył socjologię i zarządzanie na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studia podyplomowe z etyki i filozofii religii oraz strategicznego planowania działalności rozwojowej. W 2000 r. dyrektor generalny w Wydawnictwie Zachodniopomorskim. W l. 2001-2003 kierował wydziałem promocji urzędu gminy w Policach. W l. 2004-2011 r. dyrektor zarządzający w Platformie Mediowej Point Group SA, równocześnie pełnił funkcje prezesa lub wiceprezes w zarządach kilku spółek zależnych. Były członek i przewodniczący rady nadzorczej Agencji Wydawniczo-Reklamowej Wprost oraz manager w JW. Construction SA. W latach 2013-2015 był współwłaścicielem i dyrektorem zarządzający Elegantus Ltd. Od 2015 do 2016 r. był członkiem rady nadzorczej Silva Capital Group SA. Był członkiem PO, a następnie do listopada 2018 r. partii Nowoczesna. W 2006 r. bez powodzenia ubiegał się o urząd burmistrza Polic. Poseł od 2015 r. (VIII kadencja), zasiada w komisjach: gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej; infrastruktury oraz ds. energii i skarbu państwa.
Edukacja
Uniwersytet Jagielloński, ; specjalność: Etyka i filozofia religii, rok ukończenia: 2011
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, ; specjalność: Strategiczne planowanie działalności rozwojowej, rok ukończenia: 2008
Uniwersytet Szczeciński, Wydział Humanistyczny; specjalność: Socjologia zarządzania zasobami ludzkimi, rok ukończenia: 2002
Uniwersytet Szczeciński, Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług; specjalność: Zarządzanie finansami w podmiotach gospodarczych, rok ukończenia: 2002

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 05.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska - Koalicja Obywatelska, członek» źródło

Źródła

Oficjalna strona Sejmu RP


Serwis dziennik.pl

od 03.07.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju Żeglarstwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 07.06.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Reformy Kodeksu Pracy, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Komisja do Spraw Energii i Skarbu Państwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 28.09.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Tenisa Ziemnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.07.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. wyjaśnienia afer finansowych, w szczególności KNF, SKOK, GetBack, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.06.2017 – 30.10.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół do Spraw Rozwoju Dróg Wodnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.06.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Monitorowania Przestrzegania Praw Człowieka i Obywatela, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.06.2017 – 04.07.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1560), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 24.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Mediów Publicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.02.2017 – 06.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała ds. budownictwa oraz gospodarki przestrzennej i mieszkaniowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 04.11.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. OZE, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.09.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Chińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.06.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. przyszłości Unii Europejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Grupa Parlamentarna Polska-Republika Korei, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polska-Stany Zjednoczone Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 26.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Promocji Badmintona, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Sportowy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.02.2016 – 10.05.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju Infrastruktury Transportowej i Przemysłu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 15.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Odry, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Zachodniopomorski Zespół Parlamentarny, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.2015 – brak informacji Nowoczesna (dawniej: Nowoczesna Ryszarda Petru), przewodniczący Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Nowoczesnej w województwie zachodniopomorskim

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 06.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Komisja Infrastruktury, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.11.2015 – 11.2018Sejm RP VIII kadencji, Klub Poselski Nowoczesna, członek» źródło

Źródła

Oficjalna strona Sejmu RP


Serwis Polskiego Radia

2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Szczecin (41), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru (8), liczba głosów: 13871» źródło

Źródło

Oficjalna strona Piotra Misiło

2015kandydat na posła
okręg: Szczecin (41), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru (8), liczba głosów: 13871 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Piotra Misiło

2015 – 30.11.2018Nowoczesna (dawniej: Nowoczesna Ryszarda Petru), członek» źródło

Źródła

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej


Serwis Polskiego Radia

30.04.2015 – 05.02.2016Silva Capital Group SA, członek Rady Nadzorczej, Warszawa» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

09.2013 – 10.2015Elegantus Limited, managing partner, Nikozja, Cypr» źródło

Źródło

Oficjalna strona Piotra Misiło

17.11.2011 – 23.05.2013B2B Partner sp. z o.o. (obecnie Mondo sp. z o.o.), wspólnik, prezes Zarządu, Stargard Szczeciński» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

07.2011 – 11.2013JW. Construction Holding SA, project manager, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Piotra Misiło

07.2011 – 11.2013Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan, ekspert ds. gospodarczych» źródło

Źródło

Oficjalna strona Piotra Misiło

26.01.2011 – 26.03.2011Watch Out Door sp. z o.o. (w likwidacji), likwidator, Warszawa» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

14.01.2011 – 15.03.2011Flaming Advertising Polska sp. z o.o. (w likwidacji), likwidator, Warszawa» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

28.10.2010 – 29.03.2011Bluetooth and Marketing Services sp. z o.o. (w likwidacji), likwidator, Warszawa» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

22.01.2010 – 26.02.2012Agencja Wydawniczo-Reklamowa Wprost sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej, Warszawa» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

25.08.2009 – 26.01.2011Watch Out Door sp. z o.o., wiceprezes Zarządu, Warszawa» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

17.08.2009 – 28.10.2010Bluetooth and Marketing Services sp. z o.o., prezes Zarządu, Warszawa» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

13.07.2009 – 17.08.2009Bluetooth and Marketing Services sp. z o.o., wiceprezes zarządu, Warszawa» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

13.07.2009 – 14.01.2011Flaming Advertising Polska sp. z o.o., wiceprezes zarządu, Warszawa» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

13.07.2009 – 28.03.2011Media Works SA, wiceprezes zarządu, Warszawa» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

13.07.2009 – 25.08.2009Watch Out Door sp. z o.o., wiceprezes Zarządu, Warszawa» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

15.04.2009 – 29.04.2011Bartrade sp. z o.o., prezes Zarządu, Warszawa» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

18.02.2009 – 18.03.2010Smart-Media sp. z o.o. (w likwidacji), likwidator, Piaseczno» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

03.12.2008 – 20.12.2010Capital Point sp. z o.o., prezes Zarządu, Warszawa» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

18.05.2007 – 11.01.2011Gem-Text sp. z o.o., prezes Zarządu, Piaseczno» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

27.02.2007 – 18.02.2009Smart-Media sp. z o.o., prezes Zarządu, Piaseczno» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

2006kandydat na burmistrza miasta Polic
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Police, liczba głosów: 1363 (niewybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

30.09.2005 – 04.10.2006Oneplayframe, prezes Zarządu, Warszawa» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

22.04.2005 – 22.09.2005Eko Point sp. z o.o. (obecnie Petro Point sp. z o.o.), wiceprezes Zarządu, Warszawa» źródło

Źródło

Informator Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer

10.2004 – 10.2005Wyższa Szkoła Pedagogiczna, nauczyciel akademicki, Szczecin» źródło

Źródło

Oficjalna strona Piotra Misiło

2005 – 2007Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

DziennikPolicki.pl

2004 – 02.2011Point Group SA, dyrektor zarządzający» źródło

Źródło

Serwis internetowy tygodnika Wprost

01.2001 – 12.2003Urząd Gminy w Policach, dyrektor Wydziału Promocji, Police» źródło

Źródło

Oficjalna strona Piotra Misiło

od 09.2000Piotr Misiło Consulting, właściciel, Ząbki» źródło

Źródło

Oficjalna strona Piotra Misiło

04.2000 – 09.2000Wydawnictwo Zachodniopomorskie sp. z o.o., dyrektor wydawnictwa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Piotra Misiło

lata 90.Unia Wolności, członek» źródło

Źródło

Dane uzupełnione przez posła Piotra Misiło

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.