facebook tweeter youtube

 
Anita Sowińska

posłanka
Koalicyjny Klub Parlamentarny Lewicy (Razem, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Wiosna Roberta Biedronia)

Ekonomista, menedżer. Absolwentka Politechniki Łódzkiej (zarządzanie i marketing) studiów podyplomowych Executive MBA na Akademii L. Koźmińskiego w Warszawie. Członek partii Wiosna; koordynator okręgu łódzkiego.

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 14.02.2020Sejm RP IX kadencji, Poselski Zespół ds. Nowego Zielonego Ładu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 14.02.2020Sejm RP IX kadencji, Zespół Parlamentarny ds. Zielonego Ładu dla Polski, przewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.02.2020Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju i Przekształceń Regionu Bełchatowskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.02.2020Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Ochrony Pojezierzy Wielkopolskich, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.01.2020Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Złoczewa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.01.2020Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Ochrony Zwierząt, Praw Właścicieli Zwierząt oraz Rozwoju Polskiego Rolnictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 07.01.2020Sejm RP IX kadencji, Podkomisja stała do spraw instytucji finansowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.12.2019Sejm RP IX kadencji, Delegacja do Zgromadzenia Parlamentarnego Rzeczypospolitej Polskiej i Gruzji, Przedstawiciele» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.12.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Środowiska, Energii i Klimatu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.12.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Budowy Drogi Ekspresowej S 74, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.12.2019Sejm RP IX kadencji, Zespół Parlamentarny "Zerwij z plastikiem", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.12.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Budowy Drogi Ekspresowej S12, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.12.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Sprawiedliwej Transformacji Energetycznej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół Antysmogowy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.11.2019Sejm RP IX kadencji, Łódzki Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Ochrony Zwierząt Hodowlanych, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.11.2019Sejm RP IX kadencji, Komisja Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół Praw Kobiet, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.11.2019Sejm RP IX kadencji, Komisja Finansów Publicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.11.2019 – 17.12.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół do spraw Polityki Migracyjnej i Integracyjnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarna Grupa Kobiet, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.