facebook tweeter youtube

 
Andrzej Domański

kandydat na posła
Koalicja Obywatelska

Obietnice

Pomóż nam uzupełnić bazę obietnic wyborczych — dodaj kolejną obietnicę!

 
 
Świeckie państwo

Czas postawić opór rosnącej zależności Państwa od Kościoła. Finansowanie Kościoła musi być transparentne, a lekcje religii powinny być finansowane przez Kościół i odbywać się poza szkołami.

Źródło: www.andrzejdomanski.info

wrzesień 2019

Stan opieki geriatrycznej

Zdrowie Stan opieki geriatrycznej to hańba dla naszego społeczeństwa. 420 lekarzy geriatrów i 940 łóżek geriatrycznych na cały kraj. Zapominamy o pokoleniu naszych rodziców i dziadków

Źródło: www.andrzejdomanski.info

wrzesień 2019

 
Regulacja związków partnerskich

Równość Czas sprzeciwić się mowie i nienawiści i walczyć o prawa słabszych i mniejszości. Jestem za regulacją związków partnerskich.

Źródło: www.andrzejdomanski.info

wrzesień 2019

Katastrofa klimatyczna

CO JEST DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE? Planeta Katastrofa klimatyczna postępuje, a rządzący udają, że nic się nie dzieje. Ze wszystkich państw europejskich Polska zanotowała w zeszłym roku największy przyrost emisji CO2. Czas podjąć działania. Teraz.

Źródło: www.andrzejdomanski.info

wrzesień 2019

Dodaj obietnicę

Politycy często stwierdzają, że coś powinno być zrobione albo wskazują ważne cele i priorytety. Uważamy, że jeśli kandydat na publiczne stanowisko lub urzędujący polityk publicznie określa cele konieczne do zrealizowania, my jako wyborcy mamy prawo oczekiwać, że podejmie jakieś działania, żeby je osiągnąć. Dlatego zbieramy publiczne deklaracje i priorytety polityków.

Poniżej możesz dodać cytat, link do filmu na Youtube lub plik (zdjęcie lub pdf), który zawiera deklarację danego polityka. Dodana przez Ciebie obietnica najpierw trafi do naszego zespołu. Zanim zostanie wyświetlona, zweryfikujemy ją i przyporządkujemy do kategorii tematycznej.

Tytuł
(np. Obwodnica Nowego Jorku)
Cytat
Link
(źródło cytatu lub link do filmu na Youtube)
Plik
Autor zdjęcia/filmu

Dodane przez
(np. imię, nick)
E-mail
(jeśli chcesz otrzymywać od nas powiadomienia i newsletter, wpisz tutaj swój adres mailowy)
 
 
 
 
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.